Październibajkówka z WNoZiGP

W imieniu studentów kół naukowych naszego wydziału

zapraszamy do udziału we wspólnym „spacerze” rowerowym Pracowników, Doktorantów i Studentów, którego rozpoczęcie zaplanowano na najbliższą sobotę 19.10.2019 r. na godzinę 9:00 przed budynkiem Wydziału (wejście pod kopułą). W ramach przejazdu planowany jest także „dłuższy” postój w Osadzie Leśnej Barbarka przeznaczony na ognisko z pieczeniem kiełbasek. Obecne prognozy wskazują, że w tym dniu pogoda powinna sprzyjać aktywności na świeżym powietrzu. Warto zatem skorzystać z być może ostatniego w tym roku pogodnego weekendu.

Planowana trasa przejazdu:

WNoZiGP – Okrężna – Łukasiewicza/Motoarena – Przysiek – Barbarka – Szosa Chełmińska/Wrzosy – Polna – Okrężna – WNoZiGP

Trasa ma długość około 18 km i obejmuje zarówno odcinki asfaltowe, drogę o nawierzchni z kruszywa oraz drogę leśną o nawierzchni naturalnej. Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane uczestnictwem w przejeździe o potwierdzenie chęci udziału mailowo na adres Michała Kwiatkowskiego: kwiat@doktorant.umk.pl do czwartku 17.10.2019 r. do godziny 15:00.