Finał Szlachetnej Paczki 2019 już za nami!

Jak w ubiegłym roku tak w bieżącym podjęliśmy się zorganizowania Szlachetnej Paczki dla potrzebujących. Miło nam poinformować, że Nasza wydziałowa Szlachetna Paczka (przy dużym współudziale Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych i Samorządu Studenckiego WNoZiGP) trafiła do potrzebującej - samotnej młodej osoby. Osoba ta mimo młodego wieku mocno została już doświadczona przez życie.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy wnieśli wkład w tworzenie paczki – a szczególnie głównym organizatorom i inicjatorom akcji (Barbara Szyda, Czesław Adamiak, Tomasz Karasiewicz). Dzięki takim ludziom jak Wy udało nam się skompletować w całości Szlachetną Paczkę. Mamy nadzieję, że dzięki naszym drobnym gestom i otwartym sercom Święta i najbliższy czas będzie dla obdarowanej bardziej radosny.

W niedzielę 8 grudnia przekazaliśmy Naszą Szlachetną Paczkę. Było to aż 20 pięknie zapakowanych i wypełnionych po brzegi kartonów i innych pakunków. Spełniliśmy też dwa najważniejsze życzenia, przekazaliśmy Pani nowiutką pralkę oraz żelazko. Było zdziwienie i radość. A na koniec świąteczne życzenia.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.