PO WER w EUROPIE

W zeszłym tygodniu (28.05-02.06.2018) odbyły się zagraniczne ćwiczenia terenowe zorganizowane w ramach projektu PO WER „Geokompetencje - człowiek, środowisko, gospodarka, rozwój”.

Studenci ostatnich roczników geografii, turystyki i rekreacji, studiów miejskich oraz geoinformacji uczestniczyli
w warsztatach przygotowanych przez naszych wykładowców (dr hab.Przemyslaw Charzynski, dr inż. Krzysztof Rogatka, dr Jadwiga Biegańska, dr Justyna Chodkowska-Miszczuk) wraz z naukowcami z różnych uniwersytetów europejskich - Universidade de Lisboa, Portugalia; Technische Universität Berlin, Niemcy; Universiteit Gent w Gandawie, Belgia; Saxion University of Applied Sciences w Deventer, Holandia.
Podsumowaniem prac studentów będą autorskie projekty, których ewaluacji dokona mentor zagraniczny.
Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe relacje znajdują się na portalu FB https://www.facebook.com/wnoziumk/

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.