Podziękowania dla pań: Liliany Barskiej i Ewy Wolskiej

W dniu 10 lipca br. podziękowaliśmy dwóm Paniom z dziekanatu odchodzącym na zasłużoną emeryturę:

Pani Lilianie Barskiej, która przepracowała w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu aż 40 lat. Przez większość tego czasu Pani L. Barska pracowała w Zakładzie/Katedrze Gleboznawstwa w Instytucie Biologii, a następnie Instytucie Ochrony Środowiska Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Od 2004 r. Zakład Gleboznawstwa został włączony do Instytutu Geografii. Po wyodrębnieniu się Wydziału Nauk o Ziemi (w 2012 r.) p. L. Barska przeszła na etat administracyjny w dziekanacie.

Pani Ewie Wolskiej, która jest związana z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika od prawie 30 lat. Przez cały ten okres pracowała w dziekanacie, zajmując się sprawami studenckimi, początkowo na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi, a następnie na Wydziale Nauk o Ziemi, obecnie Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK.

Cała społeczność akademickiej Wydziału, pracownicy, studenci i doktoranci,  serdecznie dziękuje Paniom za lata pracy na rzecz Wydziału i Uczelni. Dziękujemy za sumienność, zaangażowanie oraz wkład wniesiony w rozwój i sprawne funkcjonowanie Wydziału. Będzie nam brakowało Waszej wiedzy i doświadczenia oraz koleżeńskiej atmosfery, którą Panie potrafiły stworzyć w miejscu pracy. Życzymy Paniom miłych wspomnień z pracy na Naszym Wydziale oraz radości z zasłużonej emerytury.  Składamy Paniom najlepsze życzenia zdrowia i realizacji niespełnionych marzeń oraz wszelkiej pomyślności.