Tryb zdalny na wszystkich zajęciach WNOZIGP

fot. Edward Jenner z Pexel

Szanowni Państwo, drodzy studenci!

w związku z Zarządzeniem nr 228 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 19 października 2020 r. w sprawie
zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności UMK w Toruniu na obszarze czerwonym WSZYSTKIE ZAJĘCIA na naszym Wydziale będą odbywać się w trybie zdalnym do odwołania.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o przygotowanie zajęć planowanych od początku grudnia jako tradycyjne, w formie zdalnej. Na Wydziałach wymienionych w ww. Zarządzeniu nauczanie kontaktowe, w organicznym zakresie, rozpoczęło się 5 października br. Trwa ono nadal, ale jest ono już sukcesywnie wygaszane. W przypadku WNoZiGP prowadzenie zajęć w trybie tradycyjnym od 1 grudnia br., przewidując pogorszenie sytuacji epidemicznej, należy uznać za zbyt ryzykowne. Poprzez zaplanowanie zajęć na WNoZiGP w trybie zdalnym od 5 października br. uniknęliśmy potencjalnych zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności akademickiej.

Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie poprawie rozważymy powrót do części zajęć w trybie tradycyjnym mając jednak na uwadze zdrowie Studentów i Pracowników.