Studia podyplomowe w zakresie planowania przestrzennego

Studia podyplomowe z udziałem wysokiej klasy specjalistów zewnętrznych dają szerokie spojrzenie na problematykę planowania przestrzennego.

Główne założenie programowe oparte jest na koncepcji połączenia doświadczeń naukowców i praktyków z różnych dziedzin. Studia te pozwalają m.in. uzupełniać wiedzę osobom zatrudnionym lub planującym podjąć pracę w jednostkach samorządowych i administracji państwowej gminy, powiatu lub województwa.

Słuchaczami mogą być absolwenci studiów wyższych (magisterskie, licencjackie lub inżynierskie) dowolnego kierunku.

Oferta edukacyjna jest skierowana m.in. do grona osób planujących uczestnictwo w zespołach sporządzających projekty planów zagospodarowania przestrzennego województwa, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy oraz miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, wobec których obowiązuje wymóg uzupełnienia wykształcenia wyższego kierunkowymi studiami podyplomowymi w zakresie planowania przestrzennego, urbanistyki lub gospodarki przestrzennej.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Sekretariat ds. Studiów Podyplomowych

mgr Małgorzata Andrzejewska
Dziekanat Wydziału Nauk o Ziemi UMK, pok. 114
ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
e-mail: msobczak@umk.pl

Wymagane dokumenty:

podanie/kwestionariusz osobowy,
1 zdjęcie,
odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych

Cena: I semestr - 1880 zł, II semestr - 1880 zł, łącznie 3760 zł

Termin rozpoczęcia studiów: październik/listopad 2021 r.

Kwalifikacja następuje według kolejności zgłoszeń

Czas trwania: 2 semestry

Kierownik Studiów Podyplomowych: