Międzynarodowe Seminarium Naukowe SUITMA

Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Oddział Bydgosko-Toruński Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego serdecznie zaprasza na Międzynarodowe Seminarium Naukowe SUITMA, poświęcone aktualnym problemom badań gleb obszarów miejskich, przemysłowych, komunikacyjnych, kopalnianych i wojskowych.

Referaty wygłoszą: prof. John Kim (przewodniczący grupy roboczej IUSS - SUITMA, Uniwersytet w Seulu, Korea Pd.), prof. Tatiana Prokofieva (Uniwersytet Łomonosowa w Moskwie, Rosja) oraz czołowi polscy badacze gleb technogenicznych. Pobyt gości zagranicznych jest sfinansowany ze środków programu ERASMUS+.
Termin: 18 stycznia 2019 r., godz. 9.45-14.00.
Miejsce: Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Lwowska 1, audytorium 104.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Wszystkie wykłady będą wygłoszone w j. angielskim.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego w terminie do 10.01.2019 roku.

Szczegółowy program znajduje się na stronie www.