ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 2585
fax: +48 56 611 2586
e-mail: wnozigp@umk.pl

Repetytorium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Uczniów związanym z uzyskaniem jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym Wydział Nauk o Ziemi
i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
w Toruniu każdego roku organizuje bezpłatne i otwarte repetytorium z geografii dla maturzystów pt. Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK!

Do uczestnictwa w kursie zachęcamy szczególnie uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego z geografii, jak również wszystkich innych zainteresowanych geografią, zarówno jej aspektami przyrodniczymi, jak i społeczno-gospodarczymi oraz turystycznymi.

Jest to niepowtarzalna okazja do powtórzenia, uzupełnienia i utrwalenia materiału do najważniejszego egzaminu w życiu młodego człowieka – egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się się pod okiem pracowników naukowych Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu – wyłącznie ludzi z pasją do nauki i edukacji. Proponowane spotkania mają formę warsztatowo-wykładową umożliwiającą ugruntowanie i pogłębienie wiedzy Uczniów i rozwój ich indywidualnych pasji oraz zainteresowań. Mając na względzie niezwykle ograniczony czas Abiturientów oraz obserwowaną skuteczność kumulowanych i ukierunkowanych zajęć otwarte repetytorium obejmuje 3 dni kwietnia w godzinach 18.00–23.00 w Audytorium im. Profesora Rajmunda Galona (pater, sala 104) Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej przy ul. Lwowskiej 1 w Toruniu.

Zarejestruj się!

Poprzednie edycje: