„Poznajmy się” z Centrum Doskonałości IMSErt – drugie seminarium naukowe

22 stycznia 2020 r. o godz. 14.00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w sali Rady Wydziału odbędzie się druga edycja Seminarium Naukowego „Poznajmy się” organizowanego przez Toruńskie Centrum Doskonałości (POB) „IMSErt: Interakcje – umysł, społeczeństwo, środowisko”.

DYPLOMATORIUM 2018/2019

Dziekan

Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

ma zaszczyt zaprosić na uroczyste wręczenie dyplomów
które odbędzie się 25 stycznia 2020 roku o godz. 11.00
w Auli UMK przy ulicy Gagarina 11

GLOBAL

25 stycznia w godzinach 20:00-02:00 odbędzie się 64 odsłona Balu Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej (kiedyś Bal Geografa), tym razem w nowoczesnej odsłonie o nazwie GloBal, o tematyce filmowej. Serdecznie zapraszamy pracowników, absolwentów i studentów UMK na to wydarzenie.

Uprawnienia do nadawania stopnia doktora dla dyscypliny GS-EiGP

W dniu 16 grudnia 2019 r. Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów przyznała Uniwersytetowi Mikołaja Kopernika w Toruniu uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna.
Obecnie Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej posiada 2 uprawnienia do nadawania stopni naukowych, wcześniej uzyskano uprawnienia do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki o Ziemi i środowisku.

Profesor dr hab. Włodzimierz Marszelewski

W dniu 28 listopada 2019 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wydał postanowienie o nadaniu tytułu profesora nauk ścisłych i przyrodniczych dr. hab. Włodzimierzowi Marszelewskiemu prof. UMK. Panu Profesorowi składamy serdecznie gratulacje i życzenia zdrowia oraz dalszej owocnej pracy naukowej i dydaktycznej.

Stypendium Ministra NiSW dla Pawła Smolińskiego

Miło nam  poinformować, iż student naszego Wydziału Pan Paweł Smoliński otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia naukowe na rok akademicki 2019/2020.