Święto Uniwersytetu 2020

W ramach obchodów Święta Uniwersytetu uhonorowano pracowników Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK, srebrny medal za długoletnią służbę otrzymała pani dr Katarzyna Kubiak-Wójcicka. Odbyło się również wręczenie dyplomów uzyskania stopnia doktora habilitowanego.

Prof. D. Szymańska członkiem Komitetu Nauk Demograficznych PAN

18 lutego 2020 r. prof. dr hab. Daniela Szymańska została powołana na członka Komitetu Nauk Demograficznych przy Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2020-2023. Zasiada w Prezydium tego Komitetu.
Pani Profesor w ubiegłym roku została także wybrana do Rady Naukowej Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania im. Stanisława Leszczyckiego Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2019-2020.

Stypendia JM Rektora za wybitne publikacje

JM Rektor nagrodził stypendiami za wybitne publikacje 4 pracowników Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK:

Rejestracja na zajęcia

Zapisy na wszystkie przedmioty na semestr letni w roku akademickim 2019/2020 rozpoczną się w czwartek 20 lutego 2020 r.

Olimpiada Geograficzna 2020

W dniach 8-9 lutego na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej odbyły się zawody II stopnia 46. Olimpiady Geograficznej. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dziekan wydziału dr. hab. Marek Kejna, prof. UMK.

Pierwsi inżynierowie z WNoZiGP

Wczoraj - 4 lutego - obyły się pierwsze na WNoZiGP obrony prac inżynierskich.