Zaproszenie na XX Kujawsko-Pomorski Dzień GIS

Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu zaprasza w środę – 13 listopada wszystkich zainteresowanych na jubileuszowy XX Kujawsko-Pomorski Dzień GIS.

W ramach tegorocznego wydarzenia zaplanowano wykłady oraz warsztaty praktyczne. Równolegle z częścią wykładową, odbywającą się w sali 201 im. Prof. W. Niewiarowskiego, w laboratorium komputerowym (sala 215) dla zainteresowanych grup szkolnych i zgłoszonych uczestników przygotowano warsztaty komputerowe ”Modelowanie 3D w praktyce”, a na terenie Kampusu UMK – warsztaty terenowe ”Geocaching w praktyce”.

Dodatkowo, w godzinach 16:00–20:00 odbędzie się specjalistyczne szkolenie dla studentów kierunku geoinformacja środowiskowa pt. „Praktyczny wstęp do teledetekcji radarowej” prowadzone przez Panią Martynę Stelmaszczuk-Górską z Uniwersytetu Friedrich Schiller w Jenie (Niemcy) i finansowane przez Niemieckie Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych (BMBF).

Program tegorocznego Dnia GIS dostępny jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!