Święto Uniwersytetu 2020

W ramach obchodów Święta Uniwersytetu uhonorowano pracowników Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK, srebrny medal za długoletnią służbę otrzymała pani dr Katarzyna Kubiak-Wójcicka. Odbyło się również wręczenie dyplomów uzyskania stopnia doktora habilitowanego.

W WNoZiGP dyplom odebrali:

• dr hab. Andrzej Araźny, prof. UMK,
  • dr hab. Tomasz Karasiewicz, prof. UMK.
  • dr hab. Joanna Uscka-Kowalkowska, prof. UMK.

Później dyplom odbierze dr hab. Marcin Świtoniak, prof. UMK. Dyplom odebrał również dr hab. Tomasz Jaworski, który wskazał nasz Wydział do przeprowadzenia postępowania habilitacyjnego. Ponadto odbyło się ślubowanie doktorów, którzy uzyskali stopień naukowy w 2019 r. Wydział reprezentował pan dr Łukasz Wiśniewski (promotor dr hab. Roman Rudnicki, prof. UMK). Dyplom doktorski odebrali również dr Sławomir Brózda oraz dr Marika Kornaś (promotor prof. dr hab. Włodzimierz Marszelewski).

Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.