Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 2585
fax: +48 56 611 2586
e-mail: wnozigp@umk.pl

Repetytorium - Geografia na 100%

obrazek:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Uczniów związanym z uzyskaniem jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje bezpłatne i otwarte repetytorium online z geografii dla obecnych maturzystów  pt. Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi UMK!

 

Do uczestnictwa w kursie zachęcamy szczególnie tegorocznych uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego z geografii, jak również wszystkich innych zainteresowanych geografią, zarówno jej aspektami przyrodniczymi, jak i społeczno-gospodarczymi.

Jest to niepowtarzalna okazja do powtórzenia, uzupełnienia i utrwalenia materiału do najważniejszego egzaminu w życiu młodego człowieka – egzaminu maturalnego. Zajęcia w postaci zadanej na platformie MS TEAMS będą poprowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu – wyłącznie ludzi z pasją do nauki i edukacji. Proponowane spotkania będą miały formę warsztatowo-wykładową umożliwiającą ugruntowanie i pogłębienie wiedzy Uczniów i rozwój ich indywidualnych pasji oraz zainteresowań. Mając na względzie niezwykle ograniczony czas Abiturientów oraz obserwowaną skuteczność kumulowanych i ukierunkowanych zajęć otwarte repetytorium online odbędzie się w dniach 14–16 kwietnia 2021 roku w godzinach 16.00–21.00. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie do dnia 10 kwietnia 2021 roku zgłoszenia w formie formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/forms/iemwennT6ywPXjn03. W ciągu kilku dni od rejestracji uczestnicy otrzymają linki do poszczególnych spotkań tematycznych.

 W przypadku pytań prosimy o kontakt do koordynatorki wydarzenia- dr Aleksandra Lewandowska (e-mail amal@umk.pl

Harmonogram spotkań - na plakacie poniżej.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Harmonogram repetytorium 2021