Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 2585
fax: +48 56 611 2586
e-mail: wnozigp@umk.pl

DNI WYDZIAŁU

Zdjęcie ilustracyjne

W dniach 19-20 maja odbyły się obchody Dni Wydziału.

19 maja w audytorium im. Profesora Galona poznaliśmy tegorocznych Sławnych Absolwentów Wydziału, Najlepszego Absolwenta oraz laureatów plebiscytów samorządu studenckiego. Na zakończenie wszyscy mieli możliwość wygrania nowych koszulek wydziałowych w konkursie dotyczącym historii najnowszej wydziału. Obchody przygotował i poprowadził Prodziekan ds Studentów - dr hab. Marcin Świtoniak, prof. UMK
 
W drugim dniu odbyła się seria rozgrywek - od sportów mentalnych (głównie szachy - prowadzenie Olga Smoleńska) po piłkę nożną i siatkówkę (przygotowanie zawodów - Szymon Belzyt. W turnieju piłkarskim najlepsi okazali się studenci TIR 1 stopnia 1 roku. Drugie miejsce zajęła drużyna wykładowców. 3 przypadło gospodarce przestrzennej 3 roku. Wykładowcy okazali się za to nie do pokonania w rozgrywkach siatkarskich. W turnieju szachowym I miejsce zajął Piotr Pazderski (II - Maciej Kluczek, III - Olga Smoleńska).
Dziękujemy wszystkim za udział i kibicowanie! 
 
fot. Bogusław Pawłowski

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.