Szlachetna Paczka WNoZi 2018

Finał Szlachetnej Paczki 2018 już za nami. Jak w ubiegłym roku tak w bieżącym podjęliśmy się zorganizowania Szlachetnej Paczki dla potrzebujących. Nasza wydziałowa Szlachetna Paczka (przy współudziale Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska) trafiła do potrzebującej rodziny a właściwie to samotnej starszej osoby.

W sobotę 7 grudnia jako jedni z pierwszych w regionie przekazaliśmy Szlachetną Paczkę. Było to aż 12 pięknie zapakowanych i wypełnionych po brzegi kartonów i innych pakunków. Spełniliśmy też dwa najważniejsze życzenia, przekazaliśmy Pani nowiutką lodówkę, oraz "kolekcjonerski" model pralki Frania, przetestowany i sprawny. Był też niewielki telewizor. Było zdziwienie, radość i łzy. A na koniec świąteczne życzenia.

Pragniemy podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy wnieśli wkład w tworzenie paczki. Dzięki takim ludziom jak Wy udało nam się skompletować w całości Szlachetną Paczkę dla Pani Bożeny. Mamy nadzieję, że dzięki naszym drobnym gestom i otwartym sercom Święta i najbliższy czas będzie dla pani Bożeny radosny.

W trakcie pakowania rzeczy, które od Państwa otrzymaliśmy do Szlachetnej Paczki okazało się, niektórych jest tak dużo, że po konsultacjach ze Sztabem Szlachetnej Paczki się wesprzeć kolejną samotną osobę. Dla niej zostawiliśmy w magazynie Szlachetnej Paczki na Podgórzu, w szkole przy ul. Paderewskiego cztery pięknie zapakowane podarki.

Zatem udało nam się wspólnie wesprzeć nie jedną a dwie osoby w tym świątecznym czasie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom - pracownikom, studentom i sympatykom Wydziału Nauk o Ziemi oraz Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UMK w Toruniu

Tomasz Karasiewicz, Barbara Szyda, Czesław Adamiak, Daria Gagacka i Przemek Kujawa

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.