WTWG IX edycja

fot. Marcin Świtoniak

15 kwietnia 2023r. odbyły się zawody zorganizowane w ramach IX edycji Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej. Prawie 150 uczniów zmierzyło się z testem – którego wyniki pozwoliły na wyłonienie pięciu trzyosobowych zespołów, zakwalifikowanych do drugiego etapu – quizu.

Finalnie, po zaciętej walce i wielu emocjach, tabela wyników ukształtowała się następująco:
1 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu. Drużyna w składzie – Alicja Bielak, Maria Przekwas, Weronika Szcześniak; nauczyciel – Zbigniew Zygora;
2 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku. Drużyna w składzie – Paweł Karaszewski, Zuzanna Jasionek, Krzysztof Jazgarski; nauczyciel – Bartłomiej Kulas;
3 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Drużyna w składzie – Stanisław Krawczyk, Karol Graff, Jędrzej Ziębicki; nauczyciel – Urszula Batorska;
4 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu. Drużyna w składzie –Wiktoria Ratajczak, Martyna Saładyga, Miłosz Ropiński; nauczyciel – Maria Żukowska;
5 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie. Drużyna w składzie –Mateusz Miśkiewicz, Wiktor Kresa, Nikodem Dela; nauczyciel – Marzena Papis;
Oprócz konkursu uczniowie i nauczyciele wzięli udział w szeregu szkoleń, zajęć i wykładów zorganizowanych przez pracowników WNOZIGP UMK.
Konkurs objęli patronatem (i ufundowali nagrody dla naszych uczestników) m. in.: edu.esri.pl, Nowa Era, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Miasto Toruń.
Gratulujemy nie tylko laureatom ale też pozostałym uczestnikom i ich nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację (pod przewodnictwem - Basia Szyda) i przeprowadzenie zdarzenia! Zapraszamy w kolejnych latach!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.