Kontakt ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 2585
fax: +48 56 611 2586
e-mail: wnozigp@umk.pl

REPETYTORIUM Z GEOGRAFII 2024

Zdjęcie ilustracyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Uczniów związanym z uzyskaniem jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje już kolejny rok z rzędu bezpłatne i otwarte repetytorium online z geografii dla tegorocznych maturzystów  pt. Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK!

 

Do uczestnictwa w kursie zachęcamy szczególnie uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego z geografii, jak również wszystkich innych zainteresowanych geografią, zarówno jej aspektami przyrodniczymi, jak i społeczno-gospodarczymi.

Jest to niepowtarzalna okazja do powtórzenia, uzupełnienia i utrwalenia materiału do najważniejszego egzaminu w życiu młodego człowieka – egzaminu maturalnego. Zajęcia w postaci zdalnej na platformie MS TEAMS będą poprowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu – wyłącznie ludzi z pasją do nauki i edukacji. Proponowane spotkania będą miały formę warsztatowo-wykładową umożliwiającą ugruntowanie i pogłębienie wiedzy Uczniów oraz rozwój ich indywidualnych pasji i zainteresowań. Mając na względzie niezwykle ograniczony czas Abiturientów oraz obserwowaną skuteczność kumulowanych i ukierunkowanych zajęć otwarte repetytorium online odbędzie się w czterech blokach w dniach 15–18 kwietnia 2024 roku w godzinach 16.00–19.10. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie do dnia 10 kwietnia 2024 roku zgłoszenia w formie formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/forms/iemwennT6ywPXjn03. W ciągu kilku dni od dnia rejestracji uczestnicy otrzymają linki do poszczególnych spotkań tematycznych.

Prosimy o rozpowszechnienie niniejszej informacji zwłaszcza wśród wychowawców klas maturalnych, jak również nauczycieli geografii. Dołączamy program zajęć oraz plakat promocyjny informujący o naszej inicjatywie. W razie pytań prosimy o kontakt z dr Aleksandrą Lewandowską-Czuła (e-mail: amal@umk.pl).

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.