Doktorat Pana Sławomira Brózdy

W dniu 22 października 2019 r. Pan Sławomir Brózda obronił pracę doktorską na podstawie rozprawy pt. "Hydrologiczno-prawne aspekty gospodarowania jeziorami w Polsce".  Decyzją Rady Dyscypliny z dnia 25 października 2019 r. uzyskał stopień doktora w dyscyplinie nauki o Ziemi i środowisku. Był to pierwszy w historii naszego Wydziału interdyscyplinarny doktorat realizowany w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, w dyscyplinie nauki o Ziemi i środowisku (dyscyplina wiodąca) w powiązaniu z dziedziną nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne.

Promotorem rozprawy był dr hab. Włodzimierz Marszelewski, prof. UMK, a promotorem pomocniczym dr Karolina Karpus z Wydziału Prawa i Administracji UMK. Recenzentami pracy byli Prof. dr hab. Paweł Jokiel  z Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz dr hab. Diana Trzcińska prof. UG z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Panu Doktorowi składamy najserdeczniejsze gratulacje.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.