Rekrutacja ERASMUS+

Drodzy Studenci,
Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na studia za granicą w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021  rozpoczyna się w dniu dzisiejszym (5 października) i  potrwa równo miesiąc, do 5 listopada 2020 r. Oferta uczelni, do których można wyjechać oraz kryteria rekrutacji znajdują się TU.

Proszę zwrócić uwagę na termin nominacji. W przypadku uczelni, na których jest on wcześniejszy niż 5 listopada proszę o dostarczenie zgłoszenia odpowiednio wcześniej, tzn. minimum 7 dni przed upływem terminu dla danej uczelni.

Mam nadzieję, że do wiosny sytuacja się unormuje i będzie można swobodnie podróżować. Warto zatem by aktywni, śmiali i żądni wiedzy oraz  wrażeń pomyśleli o erazmusowym wyjeździe. Zachęcam także do zapoznania się z posterami relacjonującymi wcześniejsze wyjazdy zamieszczonymi na stronie WNoZiGP oraz wywieszonymi na pierwszym piętrze w okolicy wind i Sali 201.

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zapraszam do pokoju 155.

#PRZYGODACZEKA!
dr hab. P. Charzyński, prof. UMK