Immatrykulacja studentów na Wydziale Nauk o Ziemi

3 października 2018 roku o godz. 13.00 w Auli UMK przy ulicy Gagarina 11 odbyła się uroczysta immatrykulacja studentów Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu.

Program uroczystości:

▪ Hymn Państwowy
▪ Wystąpienie Dziekana dr hab. Marka Kejny, prof. UMK
▪ Immatrykulacja
▪ Gaudeamus igitur
▪ Wręczenie indeksów studentom studiów doktoranckich
▪ Wręczenie wyróżnienia najlepszemu studentowi Wydziału
▪ Wykład inauguracyjny prof. dr hab. Sławomira Goneta “Strategia Ochrony Gleb Unii Europejskiej”
▪ Gaude Mater Polonia

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.