"Partnerstwa międzynarodowe" IDUB

Zespół w składzie P. Charzyński, P. Hulisz i M. Świtoniak (członkowie EF Obsidian - https://soil-micro.umk.pl/pages/main_page/, podgrupa IV: Agricultural and urban soils – towards to sustainable use and management) otrzymał grant w wysokości 20000 złotych w ramach konkursu "Partnerstwa międzynarodowe" IDUB. Celem projektu jest rozwijanie współpracy naukowej z uniwersytetami z Maroka - Mohammed VI Polytechnic University i University Cadi Ayyadz Marakeszu. Partnerem marokańskim jest profesor Ali Boularbah, czołowy afrykański badacz w dziedzinie mikrobiologii gleb obszarów miejskich i kopalnianych. Projekt realizowany jest w ramach trwającej blisko dekadę współpracy naukowej i edukacyjnej (Erasmus+) pomiędzy gleboznawcami z Torunia i Marrakeszu.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.